Tanie felgi do Audi A4 W ten sposób

Informacje


Tanie felgi do Audi A4. W ten sposób można uniknąć całkowitego zużycia, rozdarcia i uszkodzeń. Regularna naprawa i konserwacja jest koniecznością dla przystojnego, trwałego i bezpiecznego. Oto, o czym musisz pamiętać, kiedy idziesz do naprawy i konserwacji kół. Paskudne zadrapania są powszechnymi czynnikami. Aby odroczyć naprawy, właściciele pojazdów często wybierają poprawki lakiernicze, aby zakryć złośliwe rysy. Wskazane jest jednak, aby wybrać pełne malowanie kół, ponieważ retusz może się szybko zużyć. Może to powodować dalsze problemy. Olejowanie jest koniecznością, jeśli chodzi o utrzymanie go we właściwej formie. Pamiętaj, aby obracać koło podczas olejowania, aby mieć pewność, że wszystkie rogi koła są odpowiednio naoliwione. Prawidłowo wykonane olejowanie chroni koło przed przedwczesnym zużyciem. Olejowanie może również przyczynić się do znacznej liczby lat jego życia. Przejazd przez dziury i pokrywy włazów jest nieunikniony dla wszystkich kierowców.

Jedyną rzeczą, którą większość młodych ludzi robi od razu po zakupie pojazdu, jest wprowadzenie dodatkowych zmian w pojeździe, aby był wyjątkowy. Wiele osób chce mieć pewność, że ich samochód nie będzie pasował do żadnego innego samochodu jadącego ulicą. Dodając atrakcyjne felgi aluminiowe niemal natychmiast zmienisz wygląd każdego samochodu. Głównym powodem dodania tych dodatkowych elementów jest sportowy i elegancki wygląd, który dodaje Twojemu samochodowi, chociaż istnieją również inne zalety. Możesz nie być tego świadomy, ale tego rodzaju koła służą nie tylko poprawie wyglądu samochodu, ale także zwiększają jego osiągi. Na drodze będzie płynniej i poczujesz, że poradzisz sobie znacznie lepiej, zwłaszcza na zakrętach. Spójrz na poniższe zalety, które będziesz mieć dzięki nowym kołom. Ponieważ są one wytwarzane głównie ze stopów aluminium i magnezu, będą znacznie lżejsze niż zwykłe stalowe obręcze kół.

Zmianę uzupełniają zagłówki z haftowanym logo oznaczającym nazwę edycji specjalnej. Przybywające do USA, fantazyjne i3s wejdą do produkcji pod koniec tego roku i zostaną ograniczone na całym świecie do 900 sztuk. Jeśli chodzi o duet i8, hybrydowe coupe i roadster w wersji Ultimate Sophisto są zanurzone w metalicznej farbie Sophisto Grey, a następnie BMW rzuca akcentami E-Copper, aby nadać nowy wygląd. Zelektryfikowany sklep z felgami samochód sportowy jeździ na 20-calowych radialnych kołach z kontrastowymi akcentami, które zauważysz również na przedniej kratce i bocznych osłonach. Z tyłu wkładka tylnej klapy ma wysoki połysk, podobnie jak zaciski hamulcowe dodatkowo upiększone logo BMW i oraz niebieskimi detalami. Listwy progowe z napisem „Ultimate Sophisto Edition” i plakietką „1 z 200” wewnątrz kabiny uzupełniają listę poprawek. Dwa i8 są bogato wyposażone w wyświetlacz head-up, ceramiczne elementy sterujące, system dźwiękowy Harman Kardon i nawigację z obsługąApple CarPlay. Wybierz coupe, a BMW nada podsufitce antracytowy wygląd. I8 jest znacznie bardziej ekskluzywny niż i3s, ponieważ BMW wyprodukuje 200 przykładów dla całego świata, począwszy od końca 2019 roku. Skutecznie reprezentuje koniec linii dla i8, a następnie hybrydowy samochód sportowy z wtyczką zostanie wycofany.